ANA SAYFA 

 BÖLÜMLERİMİZ 

 ESTETİK MERKEZİ 

 DOKTORLARIMIZ 

 HAKKIMIZDA 

 GALERİ 

 İLETİŞİM 

DOKTORLARIMIZ

Uz. Dr. Yusuf Ali Arda  (İç Hastalıkları Uzmanı) Mesul Müdür
1956 yılında Batı Trakya Gümülcine’nin Küçük Müsellim köyünde doğdu.İlköğretimi köyünde tamamladıktan sonra orta ve lise eğitimini İzmir’de yaptı.1983 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden İç Hastalıkları Uzmanı olarak ihtisasını tamamladı.Çeşitli özel sağlık kuruluşları ve kendi özel muayenehanesinde çalıştıktan sonra 1999 yılında Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi’ni kurdu.Kurulduğundan bu yana hastanemizde Başhekim ve İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.Fransızca ve Yunanca bilmektedir.
Op. Dr. Adem Yaşar Tosun  (Genel Cerrahi Uzmanı) Mesul Müdür Yardımcısı
1950 yılında Çorlu’da doğdu.İlköğretim,orta ve lise eğitimini Çorlu’da tamamladı.1972 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.Askerliğini yaptıktan sonra 1975 yılının Eylül ayında Almanya’da Genel Cerrahi ihtisasına başladı.1982 yılının Eylül ayında ihtisasını bitirdikten sonra Türkiye’ye kesin dönüş yaptı.Vakıf Gureba Hastanesi’nde rotasyonlarını tamamlayarak uzmanlık sınavına girdi.Genel Cerrahi diplomasını aldıktan sonra 1984 -1986 yıllarında Tokat Zile Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yaptı.1986 yılından itibaren çeşitli özel sağlık kuruluşların Genel Cerrahi uzmanlığı yaptı.2001 yılından itibaren hastanemizde çalışmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.Almanca bilmektedir.
Uz. Dr. Leyla Yolar  (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı)
1962 yılında Elazığ’da doğdu.İlköğretimini İstanbul’da tamamladı.İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1985 yılında mezun olduktan sonra Antalya Elmalı ilçesinde mecburi hizmetini yaptı.1991-1996 yıllarında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde pediatri alanında çalıştıktan sonra 1996 yılında uzmanlığını aldı. 2001 yılından 2007 yılına kadar Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptı.Daha sonra çalışmalarına özel sağlık kuruluşlarında devam etti.2005 yılında Marmara Üniversitesi Çocuk Alerji ve İmmünoloji Kliniği’nde 5 ay görev yaptı.Halen hastanemizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.Evli ve iki çocuk annesidir.İngilizce bilmektedir.
Uz. Dr. İsmail Halil Kalfalı  (İç Hastalıkları Uzmanı)
1950 yılında Gümülcine’nin Kalfa köyünde dünyaya geldi.İlk öğretimini Kalfa köyünde,orta öğrenimini İstanbul İmam Hatip Lisesi’nde,liseyi Zeytinburnu İhsan Mermerci Lisesi’nde tamamladı.1973 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa Tıp Fakültesi’ni kazandı.1983 yılında mezun oldu.Aynı fakülteden 1989 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olarak ihtisasını tamamladı.İki yıldır hastanemizde çalışmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.Fransızca,Yunanca ve Arapça bilmektedir.
Op. Dr. Muhsin Şenel  (Göz Hastalıkları Uzmanı)
1950 yılında Kastamonu’da doğdu. İlk ve orta eğitimini Bakırköy’de, liseyi Şişli Tarhan Koleji’nde okudu. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden 1977 yılında mezun oldu.1981 yılında aynı üniversiteden Göz Hastalıkları Uzmanı olarak diplomasını aldı. Kıbrıs’ta askerliğini yaptıktan sonra 10 yıl bir klinikte çalıştı.1992-2011 yılları arasında Küçükçekmece’de kendi muayenehanesinde çalıştıktan sonra hastanemizde göz hastalıkları uzmanı olarak çalışmaya başladı.Evli ve iki çocuk babasıdır.Orta seviyede İngilizce bilmektedir.
Uz. Dr. Mustafa Demirci  (Biyokimya Uzmanı)
1962 yılında Ankara’da doğdu.İlk,orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı.1979 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi.1985 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.Denizaltı Filosu’nda kıta görevini takiben GATA ’da biyokimya uzmanlık eğitimine başladı.1992 yılında uzman doktor olup Çanakkale,İstanbul ve Gölcük Deniz Hastaneleri’nde çalışıp 2004 yılında emekli oldu.2006 yılından beri hastanemizde çalışmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.
Uz. Dr. Aynur Mehmed  (Anestezi Ve Reanimasyon)
1967 yılında Bulgaristan’da doğdu.1992 yılı Stara Zagora Üniversitesi mezunudur.1997 yılında Sofya Üniversitesi’nde Anestezi ve Reanimasyon dalında uzmanlık almıştır.2000 yılından itibaren özel hastanelerde çalışmıştır.2009 yılından itibaren hastanemizde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak çalışmaktadır.
Uz. Dr. Zihni Yücesan  (Nöroloji Uzmanı)
1954 yılında Giresun Tirebolu’ da doğdu.Lise eğitimini Trabzon Lisesi’nde tamamladı. 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1984 yılında Köln-Dortmunt ‘da (Almanya) nöroloji ihtisasını yaptı. Çeşitli özel sağlık kuruluşların çalıştı.Hastanemizde Temmuz 2011 yılından itibaren görev yapmaktadır.Almanca bilmektedir.
Op Dr. Ali Doğan  (Üroloji Uzmanı)
1944 yılında Isparta’da doğdu. İlköğretimi Isparta’da okudu.Lise öğrenimini İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1967 yılında mezun oldu.İhtisasını 1983 yılında Almanya’da 3,5 yıl Genel Cerrahi ve 5 yıl Üroloji üzerine yaptı.Halen hastanemizde Üroloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.
Uz. Dr. Melis Mosavi  (Dermatoloji Uzmanı)
1974 yılında İran / Tabriz’de doğdu. İlk ve orta eğitimini Tabriz’de tamamladıktan sonra 1991 yılında Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi’ni (İngilizce) kazandı.1998 yılında mezun oldu.2000 yılında İstanbul Cerrahpaşa Göğüs Hastalıkları bölümünü kazandı. Ancak 2002 yılında branş değiştirme kararı aldı. Aynı yıl İstanbul Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji asistanlığına başladı.Bezmialem Vakıf Gureba Hastanesi ile birlikte rotasyon yaparak 2007 yılında uzmanlığını almaya hak kazandı.Evli ve bir çocuk annesidir.İngilizce ve Arapça bilmektedir.
Uz. Dr. Fikri Yücel Gökalp  (Aile Hekimliği Uzmanı)
1951 yılında Sivas’ta doğdu. İlkokulu Sivas’ta, liseyi Erzincan’da tamamladı. Çukurova Üniversitesi’nden 1977 yılında mezun oldu.Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Aile Sağlığı Uzmanlık eğitimini 1986 yılında tamamladı.Gürün Sağlık Merkezi Sivas Devlet Hastanesi,Sivas Doğum ve Çocuk Sağlığı Hastanesi’nde çalıştıktan sonra 2008 yılında emekli oldu.Hastanemizde acil servis sorumlusu olarak çalışmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır. Fransızca bilmektedir.
Uz. Muhammed Yenisey  (Mikrobiyoloji Uzmanı)
Mikrobiyoloji Uzmanı Muhammed Yenisey,1954 İran doğumlu.İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji dalında uzmanlık eğitimi aldı.10.07.1996 tarihinde mezun olmuştur.2005 yılından itibaren hastanemizde Mikrobiyoloji uzmanı olarak çalışmaktadır.
Rad. Dr. Süleyman Nazif Kucur  (Radyoloji Uzmanı)
1963 yılında Isparta’nın Yalvaç ilçesinde doğdu.İlk-orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 1988 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.1994 yılında Taksim Devlet Hastanesi’nde Radyoloji eğitimini tamamlayarak Radyoloji Uzmanı oldu.1994 yılında kamu hastaneleri ve özel kuruluşlarda görev yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.Halen hastanemizde Radyoloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır.
Aslıhan Ünal  (Beslenme ve Diyet Uzmanı)
1991 yılında Antalya’da doğdu.Öğrenimine Tekeli İlköğretim Okulu’nda başladı.Lise öğrenimini Serik Anadolu Lisesi’nde tamamladı.Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde öğrenimini tamamladı.Çeşitli hastanelerde toplu beslenme, klinik ve poliklinik alanında görev aldı. Halen hastanemizde çalışmaktadır.
Pratisyen Dr. Abdülmecit Bulut  (Acil Hekimi)
1976 yılında Şırnak Alkemer’de doğmuştur.İlk ve orta öğrenimini Siirt’te, lise öğrenimini Turgutlu Niyazi Üzmez Lisesi’nde tamamlamıştır.Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli kurumlarda görev almıştır.Siirt Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları hastanesi acil servis,Siirt Devlet Hastanesi,Siirt Özel Hayat Hastanesi,Özel Rumeli Hospital,Medicana İnternational Hospital,Avcılar Doğu Tıp Merkezi gibi özel ve devlet kurumlarında görev yapan doktorumuz halen hastanemizde Acil Hekimliği görevini yapmaktadır.İngilizce bilmektedir.
Uz. Dr. Kemal Güvenol  (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı)
1965 yılında Karadeniz Ereğli’de doğdu.İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ni kazandı.1990 yılında mezun oldu.1996 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği’ndeki ihtisasını tamamladı. Fransa’da Mesoterapi eğitimi aldı.Prof. Dr. Sabri Narman ile birebir çalışarak Maniplasyon eğitimi aldı.1997-1998 yılları arasında Haydarpaşa Gata’da askerliğini yaptıktan sonra değişik özel hastanelerde çalıştı. 2012 yılından itibaren hastanemizde çalışmaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce az derecede İtalyanca ve Almanca bilmektedir.
Dt. Metin Keskin  (Ağız ve Diş Sağlığı)
1966 yılında İstanbul’da doğdu 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu .İstanbul’da çeşitli özel sağlık kurumlarında çalıştı.2012 yılından itibaren hastanemiz bünyesinde görev yapmaktadır.
Dt. Cüneyt Ayanoğlu  (KBB Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı)
1967 Sakarya doğumlu , evli ve 4 çocuk babasıyım.1991 yılında Hacettepe Tıp fakültesinden mezun oldum. Akabinde ara vermeden uzmanlık sınavında İstanbul Haseki Hastanesi KBB Kliniği’ni kazandım. İhtisasımı 1996 senesinde başarı ile tamamladıktan sonra İstanbul’da ve Anadolu’nun değişik şehirlerinde Özel Hastanelerde KBB Hastalıkları uzmanı olarak görev yaptım. Temel KBB cerrahi girişimlerine ilaveten,nasal estetik ve rekonstrüktif cerrahi,sinüs ve kulak cerrahisi konusunda tecrübeliyim. Konuşacak ve mesleki gelişmeleri takip edebilecek derecede İngilizce biliyorum.